Fantasy swingers masaze matahari

Tam jsem také načerpala výraznou inspiraci pro náš salon. Chtěla jsem lidem, kteří mají prostředky a čas a nechtějí ho trávit stále stejným způsobem golf, návštěvy v barech, … , dát jinou možnost. To, že to byly erotické masáže, je víceméně náhoda — vnímala jsem to jako díru na trhu. Nechtěla jsem salón pojmenovat jako Afrodité, nebo jinak obyčejně. Už v tom názvu jsem mu chtěla dát sílu, osobnost a příběh. Mata Hari je známá a navíc má přesah do Indie.

To je příběh, který se k nám hodí. Navíc každá naše masérka je femme fatale — nechceme, aby naši klienti chodili za službou nebo za pocitem, chceme, aby chodili za osobnostmi, tedy za konkrétní masérkou. Aby se k ní rádi vraceli, protože ona je svá a má svůj vlastní styl. Donutila jsem své známé, aby mě s sebou vzali na erotickou masáž. Načerpala jsem tam hodně inspirace, a také jsem se masérky na dost věcí ptala a ona mi nevědomky odpovídala.

Předtím jsem neměla žádné zkušenosti jako klient a netušila jsem, že je taková možnost si přivydělat jako masérka. Já si masérky hledala a nabírala jsem je přes inzerát. Hledala jsem dívky, které mají o masáže zájem. Ale objevily se i dívky, které neměly žádné předchozí zkušenosti, takže jsme to lepily dohromady. Také se přihodilo, že jsem musela jednou masírovat já, protože masérka nedorazila na směnu. Pro mě to byla poučná zkušenost — zjistila jsem, co bych od svých masérek měla chtít a proč.

Jsou to detaily, které si nevymyslíte, když tu masáž nezažijete. Na prvního klienta si nevzpomínám, ale vzpomínám si na první telefonáty, když jsme otevřeli. Tehdy jsem zvedala objednávkový telefon já. Přiznám se, že některé dotazy byly tak zajímavé, že jsem nevěděla, co mám odpovědět. Někteří zkoušeli erotiku přes telefon, jiní pokládali perverzní dotazy.

Než se to vyprofilovalo a my se naučili jak odpovídat, tak to prostě zkoušeli. Vždycky se objeví někdo, kdo se zeptá, co vše nabízíme a zkouší. Většinou se tak ale děje přes telefon, takže my takové klienty dokážeme eliminovat už při prvním kontaktu. Postupem času se také klientela díky naší přímočaré čisté komunikaci vyprofilovala na vážné zájemce o erotickou masáž , nikoliv sex.

Dříve jsme dost dbali na diskrétnost, aby klient nikoho jiného ze salonu ani jiné klienty nepotkal. Ale zjistili jsme, že je to škoda a změnili jsme koncept. Věříme tomu, že když klient vstoupí do salonu a už je uvnitř, nemusí nutně vadit, když potká náhodou jinou masérku nebo výjimečně i jiného klienta, pokud si nepřeje výslovně jinak. Jsou přeci v prostoru, kde jsou všichni na stejné vlně a není důvod, proč se skrývat.

Pro ženy co se týče služeb zatím moc prostor nemáme. Nabízíme párové erotické masáže, kde si pár může zvolit jednu, nebo dvě masérky, a také si můžou zvolit kombinaci masérky pro muže a maséra pro ženy. Takže ženy k nám chodí v páru nebo třeba na rozlučku se svobodou, kde mají objednaného toho maséra. Zkoušeli jsme se zaměřovat i na masáže pro ženy, ale u žen je tato služba vnímaná jinak. Jsou jinak nastavené než muži, nemají zájem ani potřebu chodit na takto placenou službu.

Takže to pro nás nemělo smysl. Ale to neznamená, že jsme pro ženy uzavřené. Pokud se objednají na masáž, rádi je namasírujeme. Teď pro ně navíc chystáme jedno překvapení, které je bude určitě zajímat — ale více zatím prozrazovat nebudu. Masér je pouze pro ženy a je nutné nás předem informovat, když si ho vyberete, protože s námi spolupracují pouze externě.

Nejčastější je klasická erotická masáž na jednu hodinu s jednou masérkou. Řada klientů, kteří k nám přijdou poprvé, si zvolí půlhodinovou masáž, ale záhy zjistí, že je to krátká doba. Proto spíše doporučujeme tu hodinu, kdy se to všechno stihne a klient zjistí, jestli je to služba, která ho baví a vyhovuje mu. Potom se může rozhodnout, jestli k tomu něco přidá nebo bude chtít další masáž. Také doporučujeme NURU masáž — je to velmi smyslná masáž tělo na tělo s minimálním zapojením rukou, spíš se masérka po klientovi klouže, ale z nějakého důvodu u klientů stále vede ta klasická verze.

Asi bych měla říci, že ano, ale pravdou je, že erotické hračky nepoužíváme. Používáme horké ručníky, lávové kameny nebo masážní dřevěné pomůcky na záda.

Už nás sice napadlo erotické pomůcky použít, ale při masáži nemají hračky moc prostor a vnímáme je jako rušivý element. Samozřejmě pokud mají klienti specifické požadavky a domluví se to s masérkou, pomůckám se nebráníme. Stalo se nám už, že se klient domluvil s masérkou a přinesl si Tenga Egg a nebyl to problém. Ale to byla spíše výjimka, klienti jinak s hračkami moc nepřichází.

Na začátku jsem chtěla masérky, u kterých klienti řeknou WOW, když je uvidí, ale postupem času jsem zjistila, že pouze o tom to v podstatě není. Měly jsme tu slečny, které nebyly , ale měly v sobě obrovský sexappeal a jiskru. To jsou holky, které budou umět s klientem komunikovat, budou dobře masírovat. Takže míry a podmínky, jak by měla vypadat, nemáme.

Vzhled sice hraje velkou roli, ale musí tam být především ta jiskra. Naši klienti mají různý vkus, takže vybíráme i různé typy masérek.

Pokud masérka už masírovala v jiném erotickém salonu, není to nutně překážka. Ale pravdou je, že ji musíme přeučit zlozvyky a nastavit svá pravidla. Musíme ji vlastně učit daleko více než tu, která to nikdy nedělala. Pro nás je ale stejně nejvíc důležité, pokud má ta slečna zájem o masáže a sebevzdělávání v tomto oboru. Každá masérka u nás musí projít rekvalifikačním kurzem na sportovní masáž, po kterém obdrží certifikát. Spolupracujeme s jednou masérskou školou, kam naše masérky chodí.

Potom si to zařizujeme z vlastních zdrojů. Bavíme se s klienty, a pak to předáváme masérkám, protože ony jsou ten nejdůležitější článek. Ony odvádí tu cílovou službu a měly by to dělat tak, jak my komunikujeme. Když je učíme masírovat, dáme jim nějaký základ, ale zároveň jim říkáme, ať si najdou svůj styl a naladí se na svého klienta. Masáže sice spojují jisté standardy, které si zažije každý klient, ale nechceme z masérek udělat stroj. Chceme, aby daly svůj sexappeal a osobnost do masáže. Teď připravujeme medailonky masérek — měly popsat, v čem se cítí nejsilnější, ale i to v čem se necítí dobře.

I podle toho si pak klienti můžou vybrat vhodnou masérku. Ne, učíme své masérky, aby se navzájem klientům představovaly a doporučovaly se. Často se nám stává, že si klient v průběhu masáže přizve jinou masérku nebo se k té nové objedná příště. Prostě kopeme všechny za stejný tým. Je to přirozené, když vedle muže leží nahá masérka, která se mu líbí. Může ji pohladit po ruce, může se ji dotknout, může ji masírovat.

Doteky by měly být příjemné oběma stranám, protože jinak se průběh masáže naruší. Pokud to neporušuje pravidla salonu, je na masérce, co všechno klientovi dovolí. Ale pořád je to prostor pro klienta — on si to má užít. Záleží na dni a na čase. Frekventované jsou odpolední a večerní časy. Zaujaly mě i extra služby, které vyzkouším třeba příště — mám tam vybraných pár favoritů…. Nejdříve sprcha, poté si vás vezme do svých rukou masérka. Příjemně si vás přivede k posteli a pošeptá vám, ať si pohodlně lehnete na břicho.

Ruce jsem si dal přirozeně podél těla a začali jsme…. Nejslastnější jsou okamžiky, kdy využívá celého své tělo pro masáž. Svými ňadry, bříškem i nožkami klouže po vašem naolejovaném těle a vy to můžete sledovat hned z první řady. Ten pocit se nedá plnohodnotně předat. Asijská rošťanda Lea sledovala, co se mi zalíbí a hned to více zapojovala — třeba škrábání nehtíky nebo častější dotyky tělo-na-tělo.

Poté si vás otočí na záda a přidává na intenzitě v klíně. Nechtěl jsem jí dát nic zadarmo, takže se musela dost snažit. Ale odolávejte takovému hodinovému dráždění. Dát vám smyslnou a dospělou možnost, jak najít oázu klidu. Takovou, kde v sobě nashromážděnou sexuální energii kterou muži znají ze všech i neerotických masáží na konci masáže vypustíte.

Vyvrcholení je přirozené a pro tělo to dává smysl , když je hodinu i déle v rukou zručné masérky… Nebo více slečen. Až se divím, že podobných salónů není více. Mezi takové holky rozhodně nepatřím — ráda svému partnerovi dopřávám nové zážitky a erotickou masáž vnímám stejně jako normální masáž. A že to pak skončí happy endem? No a co, alespoň si to ten chlap užije a zapomene na starosti okolního světa. Doma si také čas od času zahraju na erotickou masérku a svého partnera si celého namasíruju, takže když šel za profesionálkou, byla jsem spíše zvědavá, jak to dělá ona a jak se můžu zlepšit… Podle mého názoru pokud je zdravý vztah, erotická masáž ho nepokazí.

Pokud je ovšem slečna tak moc zárlivá, že svého chlapa nepustí ani na erotickou masáž, není něco v pořádku: A rozhodně jsem nepřišel naposledy.

Už jste byli také na erotické masáži? V MataHari nebo jinde? Pochlubte se nám se svojí zkušeností a rozviřte naši diskuzi ohledně sexuálního tabu! Slečnu LEU znám také. Protože bohužel náhle přestala v salonu Mata Hari pracovat přestože alespoň podle informací, které jsme od ní měl, neplánovala, že by v salonu skončila a nevím, kde ji hledat.

Protože tuto slečnu ztratit, je fakt smůla. I ta tam však náhle skončila. Jestli jsem to dobre pochopil tak doslo i ke styku s penisem s nasledovalo drazdeni ktere vedlo az k vyvrcholeni??? Využitím tohoto formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů touto stránkou - viz naše podmínky.

. leden Masaze matahari amateri ona hleda jeho Erotické masérky Praha - vydejte se na erotickou masáž za některou z erotických masérek. Fantasy swingers privat chomutov · Teenky czech casting andrea · Rozlobení muži sex. sex rande masaze matahari Čisté a luxusní prostředí Salonu Matahari v centru Prahy. Telefon: E- mail: [email protected] Vzrušující masáž s Ellou. . Czech porn casting erotické masáže · Amateri sex fantasy swingers · Amaterii tlusté. Zažil jsem erotickou masáž penisu v MataHari salonu pro pány - jaká byla masérka? Jak se mi věnovala a co prostředí? Více v mé recenzi. Pamatujete si na prvního klienta? Také je možnost si je vyzvednout v salonu. Ale pravdou je, že ji musíme přeučit zlozvyky a nastavit svá pravidla. Pro mě to byla poučná zkušenost — zjistila jsem, co bych od svých masérek měla chtít a proč. O jakou masáž je největší zájem? MataHari je luxusní erotický masážní salon uprostřed Prahy. Využívají často ženy Vašich služeb?

: Fantasy swingers masaze matahari

KRÁSNÁ PRSA PERVERZNI SEX Protože je faktem, že intimita je základní lidskou potřebou, stejně jako třeba dýchání. Vzhled sice hraje velkou roli, ale musí tam být především ta jiskra. Ale to neznamená, že jsme pro ženy uzavřené. Ideální je, aby se klient objednal 2 — 3 hodiny před příchodem nebo den předem — to je nejideálnější. Naši klienti mají různý vkus, takže vybíráme i různé typy masérek.
Free video zdarma eroticka masaz plzen 213
Fantasy swingers masaze matahari 134

KOMPILACE ORGASMU SEX INZERCE

Fantasy swingers masaze matahari